Warning: Declaration of roots_nav_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/itturas/domains/vertimaikaune.lt/public_html/wp-content/themes/vertimai1.2/functions.php on line 431

Warning: Declaration of WPBakeryVisualComposer::addShortCode($shortcode) should be compatible with WPBakeryVisualComposerAbstract::addShortCode($tag, $func) in /home/itturas/domains/vertimaikaune.lt/public_html/wp-content/themes/vertimai1.2/includes/js_composer/composer/lib/composer.php on line 65
Vertimų biuras Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje. Kokybės garantija.Vertimai Kaune

Vertimų biuras


Vertimų biuras – turintiems laiko

Kas tai yra vertimų biuras, paklausite? Vertimų biuras, tai vertimo paslaugas teikiančios įmonės buveinė, kurioje ir atliekami paslaugų darbai, bet, gali būti, kad biuras yra įsirengęs visai kitoje vietoje ir erdvėje. Ar tikite tuo?

Taigi, pakalbėkime apie vietą, kurioje yra įsirengęs mūsų vertimų biuras, kuris ne tik yra prieinamas beveik kiekvienam, bet ir aptinkamas daugeliui. Taigi, mūsų biuras yra labai patogioje, prestižinėje bei lengvai atrandamoje vietoje, tai yra INTERNETE. Ką tai reiškia, suprantama, kad paklausite ar pagalvosite? Atsakymas labai paprastutis, mūsų darbuotojai ir visas vertimų biuras yra įsikėlęs į internetines patalpas, todėl mus galite lengvai atrasti, viena ar kita pozicija pasiūlymuose ir štai, prašom, mūsų paslaugos pasiekiamos ranka.

Žinoma, internetinio biuro sienų dažyti nereikia, išlaikymas gan pigus ir todėl norėtume Jums pasiūlyti ne tik patogiai užsisakyti vertimo paslaugą bet ir pasiderėti dėl teksto vertimo kainos. Nenustebkite, jei vertimo paslaugos kaina bus ženkliai mažesnė nei kitų, vertimo biuruose dirbančių įmonių.

Vertimo paslaugos kaina nustatoma ne pagal Jūsų išvaizdą, Jūsų įmonės pavadinimą ar sąskaitoje litų turimą kiekį. Kainos už paslaugas skaičiuojamos individualiai, todėl tam, kad sužinotumėte vertimo kainą, Jums tereikia atsiųsti norimą versti dokumentą ar visus, mes jį įvertinsime ir pateiksime Jums pasiūlymą, po ko bus galima susiderinti ir galutinę kainą už vertimą.

Teksto vertimas yra skirtingas. Kodėl? Pateiksime ir pavyzdį, tarkime, gimnazijos moksleivis atnešė mums išversti rašinėlį į vieną iš pasaulio kalbų, mes vertimą įvertinome 10 litų. Jūs mums atnešėte informacinius dokumentus, kad išverstumėme kaip gaminami plastikiniai ar mediniai langai ir kaip manote, ar ir Jūsų užsakymą galėtume įkainoti 10 litų? Manome, kad ne, bet visada stengiamės išlaikyti teksto vertimo kokybės ir kainos balansą, todėl atliksime viską greitai ir kokybiškai.

Ar yra buvęs poreikis skubiai išsiversti dokumentą? Manoma, kad skubios paslaugos nėra kokybiškos, bet mes norėtume ir net galėtume paprieštarauti. Skubus dokumentų vertimas Kaune nėra naujiena. Vieniems prireikia skubaus palikimo priėmimo dokumento išvertimo, kitiems, šiuo atveju policininkams, informacijos dėl Interpolo duomenų užklausimo, o tretiems tiesiog vertimo į užsienio kalbą dėl tam tikrų piliečių veiklos ar neveikimo. Todėl, kuo greičiau atliekamas teksto ar kokio nors dokumento vertimas, tuo greičiau išsisprendžia ir kitų asmenų klausimai. Taigi, mūsų greitos vertimo paslaugos išspręs bet kokias Jūsų problemas, kurios susijusios dėl dokumento ar informacijos pateikimo užsienio kalba.

Mūsų vertimų biuras – tinkamas vertimo paslaugų pasirinkimas.